Opencart E-ticaret

Opencart E-ticaret

Opencart E-ticaret

Yazar: osdemtema Okunma Sayısı: 3836 Yayınlanma Tarihi 04 Jun 2018 Yorum: 0

Opencart E-ticaret Günümüz pazarlama stratejileri konusunda, ürünlerinizi sandığnızdan daha çok müşteriye daha hızlı sunmanın en kolay ve ekonomik en akıllı yoludur.
Haftanın 7 günü 24 saat ürünleriniz internet erişiminin bulundupu her yerde müşterileriniz tarafından izlenebilir ve anında satın alabilirler.
Opencart e-ticaret yaılımı ile Sadece bulundupunuz şehir ile sınırlı kalmaz Tüm Dünyadan ürünlerinize erişim sağlanabilir sipariş verilebilir..
Hem satıcı, hemde alıcı için birbirinden cazip özellikleri bulunan e-ticaret her geçen gün genişleyen pazar ağı ve yüksek satış ciroları ile önemini daha da arttırmaya devam etmektedir.
Tam olarak yeterli olmasa da son zamanlarda ülkemizde, E-ticaret yasalarında yapışan iyileştirmelerle Tüketici koruma altına alınmaya çalışılmaktadır..
Ürün grublarınızın online satışa uygun olduğunu düşünüyorsanız,S izde ürünlerinizin satışını sadece çevrenizdeki müşterilerinizle sınırlamayın,Opencart e-ticaret yazılımı ile  Dükkanınızı internete taşıyın hem düşük aliyetlerle e-ticaret siteniz olsun hemde masraflarınızı azaltarak satışlarınızı artırın..


Opencart E-Ticart Yazılımının Diğer ücretli yazılımlara göre avantajaları; Opencart eticaret yazılımı en düşük maliyetlerle binlerce lira ödeyerek yapabileceğiniz diğer ücretli yaılımlarla eş değer e-ticaret sitleri oluşturabilrisiniz. Çok düşük fiyatlara opencart tema, opencart modül yada opencart eklentilerini , opencart kredi kartı sanal pos entegrasyonlarını yaptıranilrisiniz. Yıllık Kira bedeli olmaması da yenileme döneminde size sadece domain ve hosting maliyetleri ile sitenizi devam ettirebilme şansı tanımaktadır. Diğer binlerce lira ödeyerek açtığınız e-ticaret sitenizde  size dosyalara erişim iznini verilmememsi, dosyaların sizinle paylaşılmaması siteyi kapattıgınızda elinizde sdece domain kalmaktadır, belli bir süre sonra sitenizi yenidne açmak istediginizde her şeye sıfırdan başlama ve yeniden aynı maliyetleri yapmak anlamına gelmektedir, halbuki opencart'ta yazılım dosyaları sizin elinizde olduğu için istediginiz zaman sadece hosting yani barındırma hizmeti alarak sitenizi yayına sokabilirsiniz. ayrıca maliyetlerinin düşük olması geliştirilebilir olması ve destek maliyetlerinin düşük olmasıda önemli bir avantakj olarak göze çarpmaktadır.

Opencart E-tcaret yazılımı Ülkemizde 2008-2009 yıllarında kullanılmaya başlamış takip eden yıllarda kullanırlığı ve popülerliği artarak devam etmiş modüler yapıya sahip, geliştirilebilir ve her bilgisayar kullancısının rahatlıkla kullanabileceği bir yönetim paneline sahiptir..Kullanıcı dostu ve düşük maliyetlerde yenileyebileceğini ara yüzü ve fonksiyonel özellikleri ile opencart e-ticaret yazılımı günce geçtikçe geliştirilmekte ve kullanıcılara düşük maliyetlerle e-ticaret siteleri açma olanağı tanımaktadır. Ülkemizde diğer ücretli e-ticaret yazılımlarını fiyatlarını göz önüne alındığında Opencart ile  nerede ise 10 da 1 maliyetine daha kullanışlı görsel tasarımlı ve fonksiyoenel siteler oluşturulabilmektedir.

Opencart kullanırken tek bir yazılımcıya yada yazılım firmasına bağlaı kalmak zorunda değilsiniz Opencart Türkiye desteği günceçtikce artmakta ve kaliteli destek alabileceiniz firma ve yazılımcılar bulunmaktadır.

Ülkemizde Opencart  e-ticaret yazılımı nerede ise desteği en kolay ve çok alınabilen yazılımlardan birisidir. Opencart desteği verdiğini söyleyen bir çok kişi yada firma bulunmaktadır. bu yüzden doğru  ve kesintisiz desteği alabilmek için iyi araştımak destek alacağını kişiden referans istemek ve gerekirse opencart yazılımı ile yapılmış referans sitenin sahibini ulaşrak hizmeti veren firma ve desteği hakkında doğru bilgiyi almak en kolay yoludur. Öncelikle bu firma ve kişilerin referanslarında kullanılan tasarımların ve eklentilerin özgün olup olmadığına bakmak o kişnin opencart konusundaki tecrübesi ve doğru seçim olup olmadığı konusunda en kesin bigliyi verecektir. önemli olan siteyi kurdurmak değil kurulum sonrası desteği alabilmektir. Desteği alınmayan bir opencart e-ticaret sitesi boşa yapılmış bir masraftan öteye gitmez.

Opencart E-ticaret Yazılımı ile neler yapabilirsiniz; Doğru kişiden destek aldığınızda Opencart e-ticaret yazılımı ile muhteşem alışveriş siteleri yapabilirsiniz, Yazılımı biraz değiştirerek Opencart ile Emlak sitesi, İlan sitesi, b2b, b2c, Kurumsal siteler ve Ürün tanıtım sitleri, tek ürün için yaprak siteler  yapabilirsiniz; Exel ile ürün yükleyebilir ürülerinizi başka opencart istelere taışyabilrisiniz, Xml ile her türlü Firmanın ürünlerini tek tıklama ile sitenize çekebilirsiniz,Ürünlrinizi Xml Entegrasyonu ile  ile başka sitelere yükleyebilir pazar yeri (n11, GG, vs gibi)entegrasyonları yapabilrisiniz, Sanal pos entegrasyonları ile Sitenizde Kredi Kartı ile online ödeme alabilrisiniz, Opencart yazılımında ürün kategori resim ve marka eklemede sınır yoktur istediğiniz kaar ürün resim kategori ekleyebilirsiniz, Ssl ile ödeme alt yapınızı güvenli hale getirebilirsiniz.. Opencart Günümüz Türkiye şartlarında e-ticarete başlamanın en ucuz ve en kolay yoludur.

Yorumlar
Yorum Yap