Opencart Nedir? 2018 Opencart Modülleri

Opencart Nedir? 2018 Opencart Modülleri

Opencart Nedir? 2018 Opencart Modülleri

Yazar: osdemtema Okunma Sayısı: 2519 Yayınlanma Tarihi 28 Jun 2018 Yorum: 0

Opencart Nedir? 2018 Opencart Modülleri

Günümüzde pek çok kişi, şirket ve kurum e-ticaret sitesi kurmak, işini sanal ortama taşımak ve ürünlerini müşterileriyle rahatça buluşturmak istiyor. Fakat web sitesi tasarımı zor bir iştir ve kodlanma gibi aşamaları vardır, konuda uzman kişilerle çalışılmalıdır. Profesyonel yetkinlik ve yüksek maliyete sebep olabilir. E-ticaret sitesini kolaylıkla kurabilmek için size imkan sağlayan hazır scriptlerden Opencart diye bir teknoloji bulunuyor. Opencart, Linux işletim sisteminde çalışır. Opencart'ın Muhasebe entegrasyonu, pazarlama modülü kargo yönetim sistemi gibi modülleri vardır.

Opencart Özellikleri

Opencart özellikleri: sanal ortamda iş ve ticaret yapmak isteyenlerin ve iş yerini İnternet ormanına taşıman isteyen kullanıcılar için geliştirilmiştir. Özellikleri PHP tabanlı ve açık kaynak kodlu olmasıdır. Bir diğer önemli özelliği ise ücretsiz bir e-ticaret platformu olmasıdır. Açık kaynak kodlu olmasının avantajı geliştirilebilir bir web sitesi altyapısı sunmasıdır. Yani opencart özellikleri arasında kullanıcı dostu ara yüze sahip olan opencart, e-ticaret piyasası için en sık tercih edilen hazır scripttir diyebiliriz.

Opencart’ın Avantajları

Kurulumu basittir. Kullanıcı dostu ara yüze sahiptir bu özellik yönetim kolaylığı sağlaması opencart'ın avantajları arasındadır.

PHP tabanlı ve MySQL veri tabanı ile çalışan bir platformdur. İhtiyacınız yönünde geliştirebilirsiniz.

Sınırsız malzeme, üretici ve seçenek eklemesi yapabilirsiniz.

Bir SSL sertifikası ile tüm bankaların sanal pos sistemlerine ulaşırsınız.

Modülleri: Facebook’a giriş modülü, fırsat köşesi modülü, fiyat alınız modülü, çoklu satıcı modülü,Sanal Pos Modülü,Seo Modülü,Exel İle ürün aktarım modülü,Xml ürün çekme modülü,xml export modülü, alışveriş sepeti yönlendirme modülü olarak çok fazla modül seçeneği de mevcuttur, Modül seçenekleri de opencart'ın avantajları içerisindedir.

Yorumlar
Yorum Yap