Opencart Nedir? 2018 Hazır E-Ticaret Paketleri

Opencart Nedir? 2018 Hazır E-Ticaret Paketleri

Opencart Nedir? 2018 Hazır E-Ticaret Paketleri

Yazar: osdemtema Okunma Sayısı: 1477 Yayınlanma Tarihi 28 Jun 2018 Yorum: 0

Ticaretişiyle uğraşan kişiler işlerini arttırmak için hem de daha fazla insana ulaşmakamacıyla e-ticareti kullanmak gerekiyor. E-ticaret yapmak ise kolay bir işdeğildir. Sebebi ise site hazırlamanın profesyonel bilgi istiyor olmasıdır. Opencart ise bu noktada imdadayetişmekte ve satıcının daha kolay bir şekilde e-ticaret sitesi oluşturmasınaimkân tanımaktadır.

Opercart Nedir?

Opercart nedir? E-ticaret yapmayı sağlayanücretsiz ulaşım imkânı sağlayan e-ticaret platformu olarak karşımıza çıkar.Açık kaynak yazılımıdır ve geliştirilmek istenmesinden dolayı böylehazırlanmıştır. En çok tercih edilen yazılım şeklide budur. Bu herkestarafından sitedeki bilgilerin görüleceği anlamına gelmemektedir. Opencart sayesinde ticaret yeri sahibibaşkasına yaptırmasına gerek kalmadan kendi satışını yapabilir.

Opencart'ın Avantajları Neler?

Opencart'ınAvantajları Neler? Başlıca olanları sıralamak gerekirse, opencart kurulumu ücretsiz bir platformdur. Böylece herkes rahatlıklaulaşabilir. Sınırsız ürün, sınırsız satıcı ve sınırsız kategori ekleme şansınızvardır. SSL sertifikası edindikten sonra bankalardan sanal postedinebilirsiniz. Kullanıcının rahat etmesi için tasarlanmış bir ara yüzüvardır. Tedarikçileri kullanma imkânını diğer hazır platformlar gibi opencarttakullanıcıya sunar. Mağazanıza uygun birçok renk tema gibi seçeneklerinizmevcuttur. İkinci sürümünde müşterilere destek mesajı atmanıza da imkân tanır.Tüm işler rapor olarak ele alınabilir. Pazarlama, ödeme, kargo yönetimi gibibirçok konuda müşterilere kolaylık sağlamanızı sağlayan bir platformdur. Aramamotorlarında yer almanızı sağlar.

Yorumlar
Yorum Yap